Saint-Gobain Weber

Weber (Saint-Gobaini üks tegevusharu) on maailma suurim kuivsegude tootja. Eestis on meie tootevalikus ~1000 erinevat toodet, mis jagunevad järgmisesse tootegruppidesse:

  • Fassaadisegud
  • Plaatimissegud
  • Põrandasegud
  • Eribetoonid
  • Hüdroisolatsioonid
  • Pahtlid
  • Müürisegud ja betoonid
  • Fibo plokid, sillused ja korsten
  • Leca kergkruus

Weberi tooted on laialt levinud ning igapäevaselt näeb neid kõikjal ehituses ning ehitusmaterjalide kauplustes. Meie edu aluseks on pidev tootearendus, kliendikesksus ja efektiivsed juhtimisprotsessid. Oleme võtnud endale eesmärgiks olla teerajajaks ehitusmaterjalide tööstuses ja investeerime seetõttu palju arendustegevusse ja keskkonnasäästlikku tootmisesse. Weber oli esimene, kes arendas välja ja tõi turule „rohelised“ ehk keskkonnasäästlikud segud – nende segude side- ja lisaainetena kasutatakse kas taastuvaid loodusvarasid või muudes tööstusharudes tekkivaid kõrvalprodukte (nt. lendtuhk). Meie arenduslaborites üle maailma töötab sadu doktori kraadiga ehituskeemikuid ja vajaduse korral kaasatakse spetsialiste ka väljastpoolt kontserni.

Meie müügi- ja turundusahel on lihtne ja efektiivne – teeme seda, mida ütleme ja ütleme seda, mida teeme.

Lisaks oma põhitegevusele (äri arendamine) on Weber aktiivne ka muudes eluvaldkondades ja ühiskondlikus elus. Oleme aastaid teinud koostööd ametikoolidega, käinud seal loenguid pidamas ning andnud materjale õppetegevuseks. Oleme sponsoriks mitmetel spordialadel ning toetame sportlasi ka otse. Olulisel kohal on ka heategevus – toetame paljusid heategevuslikke projekte, mis on suunatud laste, raskustesse sattunud perede jt abivajajate aitamiseks.

8k

0

Jaga

Konverentsipäev 14. oktoober

BuildIT 2020 on Tallinna Tehnikaülikooli seitsmes igaastane tudengite poolt korraldatav rahvusvaheline suurüritus, mis koosneb konverentsipäevast ja võistluspäevast.

Konverentsi teemaks on “Tuleviku linn”, mis keskendub transpordile, hoonete ehitusele ja keskkonna ning energia säästmisele.

Esinejateks on edukad ettevõtjad, teadurid, insenerid ning avaliku sektori esindajad, kes tutvustavad kuulajatele...

Vaata rohkem
Võistluspäev 15. oktoober

NB! Kohtade arv on piiratud ja tagatud on võistlejate hajutatus! Maskide kandmine on kohustuslik!

Ootame Sind ja Sinu meeskonda BuildIT-i võistluspäevale oma teadmisi praktiseerima ja auhindu võitma.

Võistluspäevast võivad osa võtta kõik huvilised – nii gümnaasiumiõpilased, tudengid kui ka lihtsalt ehitushuvilised. Võistlused nõuavad erinevaid oskusi ja arendavad uusi mõttesuundi, kuid on samas...

Vaata rohkem
Toetajad

Meie suurim vara on meie toetajad. Nendeta ei saaks BuildIT 2020 toimuda ja Teie meie üritusel osaleda. Oleme tänulikud nii meie toetajatele kui ka osalejatele, et annate meile võimaluse igal aastal taas seda suursündmust korraldada. Eriline tänu just Teile, meie kallis toetaja, et oled meiega ka sel aastal. Lähema tutvuse sobitamiseks oleme palunud neil vastata paarile küsimusele. Muuhulgas võib silma jääda...

Vaata rohkem
SOOVITAME SOOVITAME

Me vastame teile meeleldi

Valige üks ülalolevatest suhtluskanalitest