NOBE

NOBE ehk Nordecon Betoon OÜ on ehitusettevõte, kus väärtustatakse nutikust ja avatud mõttelaadi. Mida nutikamad me oleme, seda paremaid ehitisi püstitame.

Tegeleme aastast 2000 peatöövõtu ja betoonitöödega. Meie käe all valmivad keerukad insenerehitised, tootmishooned ja elumajad. Oleme ehitusfirmadest üks väheseid, kellel on oma projekteerimisüksus, mistõttu saame pakkuda oma klientidele paindlikku täisteenust ideest kuni teostuseni.

Hetkel töötab ettevõttes 140 inimest, kellest 20 tegutseb Soome tütarfirmas NOBE Rakennus OY. Meie aasta käive on üle 50 miljoni euro.

10k

0

Jaga

NOBE Eelised

– Mainekas ehitusettevõte
– Paindlik ja toetav töökeskkond
– Nooruslik ning motiveeritud tiim
– Võimalus õppida oma ala parimatelt
– Vaheldusrikas töö
– Mitmekülgsed arenguvõimalused
– Ägedad ja erilised ettevõtte ühisüritused
– Motiveerivad tulemustasud

NOBE tegevusalad

EHITUSE PEATÖÖVÕTT JA PROJEKTIJUHTIMINE

Ehitame „rätsepatööna“ eripalgelisi äri- ja eluhooneid. Meie eesmärgiks on kõrge kvaliteet, nutikad tänapäevased lahendused ja projektide teostamine kokkulepitud aja- ja eelarvekavaga.

BETOONITÖÖD
Oleme betoonitööde teostamisel Eestis turuliidrite seas. Meil on laialdane kogemus väga erineva keerukusega betoonkonstruktsioonide valmistamisel.

INSENEREHITUS
Koostöös Maanteeameti ja Eesti suurimate ehitusettevõtetega projekteerime, ehitame ja renoveerime üle kogu Eesti erinevaid väikesadamaid, eriilmelisi sildu, viadukte, truupe jpm.

PÕLLUMAJANDUSEHITUS
Tänaseks oleme tõusnud põllumajandusehituse turuliidriks Eestis. Selle aluseks on pikaajaline kogemus, detailne kompetents valdkonnas ja pakutavate teenuste lai spekter.

PROJEKTEERIMINE JA KONSULTATSIOON

Soovime olla kaasatud ehitusprotsessi juba objektide projekteerimisjärgus, et pakkuda oma klientidele parimaid aega ning ressursse säästvaid lahendusi.

Kokkuvõte 2019 aasta tegemistest

Konverentsipäev 14. oktoober

BuildIT 2020 on Tallinna Tehnikaülikooli seitsmes igaastane tudengite poolt korraldatav rahvusvaheline suurüritus, mis koosneb konverentsipäevast ja võistluspäevast.

Konverentsi teemaks on “Tuleviku linn”, mis keskendub transpordile, hoonete ehitusele ja keskkonna ning energia säästmisele.

Esinejateks on edukad ettevõtjad, teadurid, insenerid ning avaliku sektori esindajad, kes tutvustavad kuulajatele...

Vaata rohkem
Võistluspäev 15. oktoober

NB! Kohtade arv on piiratud ja tagatud on võistlejate hajutatus! Maskide kandmine on kohustuslik!

Ootame Sind ja Sinu meeskonda BuildIT-i võistluspäevale oma teadmisi praktiseerima ja auhindu võitma.

Võistluspäevast võivad osa võtta kõik huvilised – nii gümnaasiumiõpilased, tudengid kui ka lihtsalt ehitushuvilised. Võistlused nõuavad erinevaid oskusi ja arendavad uusi mõttesuundi, kuid on samas...

Vaata rohkem
Toetajad

Meie suurim vara on meie toetajad. Nendeta ei saaks BuildIT 2020 toimuda ja Teie meie üritusel osaleda. Oleme tänulikud nii meie toetajatele kui ka osalejatele, et annate meile võimaluse igal aastal taas seda suursündmust korraldada. Eriline tänu just Teile, meie kallis toetaja, et oled meiega ka sel aastal. Lähema tutvuse sobitamiseks oleme palunud neil vastata paarile küsimusele. Muuhulgas võib silma jääda...

Vaata rohkem
SOOVITAME SOOVITAME

Me vastame teile meeleldi

Valige üks ülalolevatest suhtluskanalitest või jäta oma teade Facebooki kaudu