Maru Ehitus AS

Lähitulevik

Maru Ehitus AS pakub ehitusturul kvaliteetset teenust ning panustab jätkuvalt töötajate arengusse ning hoiab inimesi, et meil oleks piisavalt väljakutseid, hea töökeskkond ja tugev meeskond. Lähitulevikus on meil plaanis suurendada kasumlikkust ja turuosa nii projekteerimise, ehituse peatöövõtu ja projektijuhtimise kui ka konstruktsioonide paigaldustööde turul Eestis ja Soomes.

Eristumine turul

Oleme üles ehitanud ehituskontserni ning suudame katta oma teenustega kõik töölõigud ehitusprotsessis alates eskiisist kuni kasutusloaga ehitiseni. Oleme spetsialiseerunud peamiselt mitteeluhoonete, nagu tööstus-, majutus-, kaubandus- ja ärihoonetele, kuid omame samavõrd head kogemust ühiskondlike hoonete ja eluhoonete osas. Seega, oma teenustega aitame edendada oma klientide äri edukust, kes seeläbi saavad anda ühe suurema panuse meie riigi majandusse ning parandame inimeste elu- ja töökeskkonda tervikuna. Meie väärtuslikum vara on kindlasti meie inimesed. Pöörame väga suurt tähelepanu usaldust loovasse juhtimiskultuuri, karjäärivõimalustesse, info liikumisse - et meie töötajad teaksid/teadvustaksid oma rolli ning meeskonnad toimiksid terviklikult.

8k

0

Jaga

Praktikapakkumised

Maru Ehitus ootab praktikante sõltumata nende koolikogemusest. Pigem oleneb praktikale saamine tudengi pealehakkamisest ning motivatsioonist õppida ja areneda. Olenevalt varasemast kogemusest saab praktikant teha lihtsamaid, tehnilisi ülesandeid - abistada tehnikuid jooniste tegemisel või projektimeeskonda dokumentide halduses. Kogenenumatele pakume väljakutsuvamaid ülesandeid praktika jooksul.

Konverentsipäev 14. oktoober

BuildIT 2020 on Tallinna Tehnikaülikooli seitsmes igaastane tudengite poolt korraldatav rahvusvaheline suurüritus, mis koosneb konverentsipäevast ja võistluspäevast.

Konverentsi teemaks on “Tuleviku linn”, mis keskendub transpordile, hoonete ehitusele ja keskkonna ning energia säästmisele.

Esinejateks on edukad ettevõtjad, teadurid, insenerid ning avaliku sektori esindajad, kes tutvustavad kuulajatele...

Vaata rohkem
Võistluspäev 15. oktoober

NB! Kohtade arv on piiratud ja tagatud on võistlejate hajutatus! Maskide kandmine on kohustuslik!

Ootame Sind ja Sinu meeskonda BuildIT-i võistluspäevale oma teadmisi praktiseerima ja auhindu võitma.

Võistluspäevast võivad osa võtta kõik huvilised – nii gümnaasiumiõpilased, tudengid kui ka lihtsalt ehitushuvilised. Võistlused nõuavad erinevaid oskusi ja arendavad uusi mõttesuundi, kuid on samas...

Vaata rohkem
Toetajad

Meie suurim vara on meie toetajad. Nendeta ei saaks BuildIT 2020 toimuda ja Teie meie üritusel osaleda. Oleme tänulikud nii meie toetajatele kui ka osalejatele, et annate meile võimaluse igal aastal taas seda suursündmust korraldada. Eriline tänu just Teile, meie kallis toetaja, et oled meiega ka sel aastal. Lähema tutvuse sobitamiseks oleme palunud neil vastata paarile küsimusele. Muuhulgas võib silma jääda...

Vaata rohkem
SOOVITAME SOOVITAME

Me vastame teile meeleldi

Valige üks ülalolevatest suhtluskanalitest