Ralf-Martin Soe

Ralf-Martin Soe on TalTechi Targa linna tippkeskuse juhataja. Ta on omandanud Maastrichti ülikoolis magistrikraadi majanduse ja avaliku halduse erialal ning doktorikraadi Tallinna Tehnikaülikoolis tehnoloogia valitsemise erialal.

2020. aasta alguses käivitus Tehnikaülikooli juures Targa linna tippkeskus, kus TalTechi ja Aalto Ülikooli teadlased hakkavad läbi viima erinevaid targa linna piloote. Juba järgmisel aastal käivitub 15 mln eurone targa linna piloodiprogramm, mille eesmärgiks on kõrge potentsiaaliga ideid Eesti linnakeskkondades katsetada, sh ka ehituse valdkonnas. Kõigest sellest kuuleb lähemalt BuildIT konverentsil, Ralf-Martin Soe ettekandes.

7k

0

Jaga

Konverentsipäev 14. oktoober

BuildIT 2020 on Tallinna Tehnikaülikooli seitsmes igaastane tudengite poolt korraldatav rahvusvaheline suurüritus, mis koosneb konverentsipäevast ja võistluspäevast.

Konverentsi teemaks on “Tuleviku linn”, mis keskendub transpordile, hoonete ehitusele ja keskkonna ning energia säästmisele.

Esinejateks on edukad ettevõtjad, teadurid, insenerid ning avaliku sektori esindajad, kes tutvustavad kuulajatele...

Vaata rohkem
Võistluspäev 15. oktoober

NB! Kohtade arv on piiratud ja tagatud on võistlejate hajutatus! Maskide kandmine on kohustuslik!

Ootame Sind ja Sinu meeskonda BuildIT-i võistluspäevale oma teadmisi praktiseerima ja auhindu võitma.

Võistluspäevast võivad osa võtta kõik huvilised – nii gümnaasiumiõpilased, tudengid kui ka lihtsalt ehitushuvilised. Võistlused nõuavad erinevaid oskusi ja arendavad uusi mõttesuundi, kuid on samas...

Vaata rohkem
Toetajad

Meie suurim vara on meie toetajad. Nendeta ei saaks BuildIT 2020 toimuda ja Teie meie üritusel osaleda. Oleme tänulikud nii meie toetajatele kui ka osalejatele, et annate meile võimaluse igal aastal taas seda suursündmust korraldada. Eriline tänu just Teile, meie kallis toetaja, et oled meiega ka sel aastal. Lähema tutvuse sobitamiseks oleme palunud neil vastata paarile küsimusele. Muuhulgas võib silma jääda...

Vaata rohkem
SOOVITAME SOOVITAME

Me vastame teile meeleldi

Valige üks ülalolevatest suhtluskanalitest