Dago Antov

Dago Antov on Tallinna Tehnikaülikooli Mehaanika ja tööstustehnika instituudi professor ning Logistika ja transpordi teaduskeskuse juht. Magistri- ning doktorikraadi omandas Antov Tartu Ülikoolis. Doktoritöö teemaks oli "Liiklejate ettekujutus liiklusohutuse tagamisest Eestis".

Elame huvitaval ajastul, kus IT-lahendused on muutumas igapäevaelu osaks. Liikuvuse piires toimub mitmeid arenguid - arukad ja autonoomsed sõidukid, arukas infrastruktuur ja palju muud. Endiselt on ebaselge, millised positiivsed ja negatiivsed mõjud neil arengutel võivad olla. Milline on arukate liikuvuslahenduste mõju liiklejate käitumisele, keskkonnale, ohutusele? Selle kohta saame rohkem teada Dago Antovi ettekandest.

7k

0

Jaga

Konverentsipäev 14. oktoober

BuildIT 2020 on Tallinna Tehnikaülikooli seitsmes igaastane tudengite poolt korraldatav rahvusvaheline suurüritus, mis koosneb konverentsipäevast ja võistluspäevast.

Konverentsi teemaks on “Tuleviku linn”, mis keskendub transpordile, hoonete ehitusele ja keskkonna ning energia säästmisele.

Esinejateks on edukad ettevõtjad, teadurid, insenerid ning avaliku sektori esindajad, kes tutvustavad kuulajatele...

Vaata rohkem
Võistluspäev 15. oktoober

NB! Kohtade arv on piiratud ja tagatud on võistlejate hajutatus! Maskide kandmine on kohustuslik!

Ootame Sind ja Sinu meeskonda BuildIT-i võistluspäevale oma teadmisi praktiseerima ja auhindu võitma.

Võistluspäevast võivad osa võtta kõik huvilised – nii gümnaasiumiõpilased, tudengid kui ka lihtsalt ehitushuvilised. Võistlused nõuavad erinevaid oskusi ja arendavad uusi mõttesuundi, kuid on samas...

Vaata rohkem
Toetajad

Meie suurim vara on meie toetajad. Nendeta ei saaks BuildIT 2020 toimuda ja Teie meie üritusel osaleda. Oleme tänulikud nii meie toetajatele kui ka osalejatele, et annate meile võimaluse igal aastal taas seda suursündmust korraldada. Eriline tänu just Teile, meie kallis toetaja, et oled meiega ka sel aastal. Lähema tutvuse sobitamiseks oleme palunud neil vastata paarile küsimusele. Muuhulgas võib silma jääda...

Vaata rohkem
SOOVITAME SOOVITAME

Me vastame teile meeleldi

Valige üks ülalolevatest suhtluskanalitest