• Job interview simulation

Job interview simulation

How to join

Microsoft Teams on rakendus, kus saab teistega kohtuda virtuaalses ruumis. Seal saab vestlusaknas üksteisega suhelda, jagada oma kaamerapilti ja heli ning näha ja kuulda teisi ruumis olijaid.

Tegu on keskkonnaga mis on tasuta ning lihtne. Karjäärispetsialistid tutvustavad Sulle Teamsi võimalusi teenuse alguses.

Kui soovid rakenduse alla laadida, saad seda teha tasuta siit.

Register to simulation

Oleme Sulle toeks, et saaksid teha enesekindlaid karjäärivalikuid. Eesti Töötukassa karjääriteenuste kasutamisel ei ole piiranguid ning need on tasuta igaühele. Karjääriteenused on mõeldud kõikidele soovijatele: õpilastele, noortele, tööotsijatele, töötajatele, lapsevanematele, pensioniealistele.

Kasutame teenuse osutamiseks Microsoft Teams keskkonda.


Sul on võimalus osaleda Suveks Tööle messil töö- või koolivestluse simulatsioonil

Simulatsioon ehk proovivestlus on meetod, mille käigus jäljendatakse tööle või kooli kandideerimise vestluse protsessi ning antakse Sulle tagasisidet. Vestluse eesmärk on vähendada vestlustega kaasnevat stressi ning anda Sulle võimalus kogeda, mida kandideerimisvestlus endast kujutab ning milliseid küsimusi võidakse küsida.

Töövestluse simulatsioonil saad läbi harjutada töövestluse, mille järel on Sul võimalus analüüsida, mis on sinu tugevused ja arengukohad. Karjäärispetsialist jagab Sinuga oma tähelepanekuid, mis aitavad Sul minna järgmisele töövestlusele enesekindlamalt. 

Kooli kandideerimisvestluse simulatsioonil saad läbi harjutada vestlust, mis on Sind ootamas uude kooli kandideerimisel. Meie karjäärispetsialist küsib Sult küsimusi, mis on kõige levinumalt kasutatud erinevate koolide poolt. Karjäärispetsialist jagab Sinuga oma tähelepanekuid, mis aitavad Sul minna kooli sisseastumisvestlusele enesekindlamalt.


Kahjuks ei ole meil enam vabu aegu simulatsioonile messi raames pakkuda. Töö- või koolivestluse simulatsioonil saad aga osaleda ka edaspidi ning selleks tuleb Sul võtta ühendust meie karjäärispetsialistiga ning leppida temaga kohtumine kokku. Kontaktid leiad aadressilt: www.minukarjaar.ee/MK/karjaarikeskused

Register to simulation russian

Кажется, что при выборе карьеры находишься на распутье? Поддержим тебя, чтобы ты смог сделать осознанный выбор. Пользование услугами по карьере Эстонской Кассы по безработице не ограничено, и они бесплатны для всех.  Услуги по карьере предназначены для всех желающих: учащихся, молодёжи, соискателей работы, работающих людей, родителей, людей пенсионного возраста. 

Предлагаем все услуги по карьере в онлайн формате и используем для этого среду Microsoft Teams.

Во время молодежной ярмарки «Летом на работу» ты можешь принять участие в симуляции собеседования на работу или поступления в учебное заведение

Симуляция собеседования или пробное собеседование — это метод, при котором проигрывается процесс собеседования при приеме на работу, а также тебе дадут обратную связь. Цель собеседования - снизить стресс от собеседований и дать тебе возможность узнать, что из себя представляет собеседование, какие вопросы могут быть заданы.

В симуляции собеседования на работу ты сможешь поупражняться в прохождении собеседования на работу, по итогам которого проанализируешь свои сильные и слабые стороны. Специалист по карьере поделится своими наблюдениями, которые помогут тебе быть более уверенным на следующем собеседовании.  

В симуляции собеседования при поступлении в учебное заведение ты сможешь поупражняться в прохождении собеседования, которое ожидает тебя при поступлении. Наш специалист по карьере задаст тебе вопросы, которые чаще всего звучат на собеседованиях при поступлении. Специалист по карьере поделится своими наблюдениями, которые помогут тебе быть более уверенным на следующем собеседовании.К сожалению, для участия в симуляции на ярмарке больше не осталось свободного времени. Однако, в дальнейшем ты можешь связаться с нашим специалистом по карьере и договориться о встрече для участия в симуляции собеседования на работу или при поступлении в учебное заведение. Контакты найдешь здесь: www.minukarjaar.ee/MK/karjaarikeskused

Karjäärinurk

Tunned, et oled oma karjäärivalikute ristteel? Oleme Sulle toeks, et saaksid teha enesekindlaid karjäärivalikuid. Eesti Töötukassa karjääriteenuste kasutamisel ei ole piiranguid ning need on tasuta igaühele. 

Karjääriteenused on mõeldud kõikidele soovijatele: õpilastele, noortele, tööotsijatele, töötajatele, lapsevanematele, pensioniealistele.

Pakume kõiki oma karjääriteenuseid...

Enter
Küsi siit