• Karjäärinurk

Karjäärinurk

Featured Exhibitors

Tee karjääriteemalisi teste ning mängi

Oleme koostanud Sinu jaoks erinevad teste, mida saaksid teha, et avastada midagi uut enda jaoks. Samuti on siin peidus ka põnev põgenemismäng, mille läbimiseks vajad teadmisi karjäärimaailmast! Pea…

Vaata karjääriteemalisi videoid

Oleme kogunud Sinu jaoks erinevad videosid, mida saaksid vaadata, et avastada midagi uut enda jaoks. Videotes näiteks räägime, kes on multitalent, kuidas olla konkurentsivõimeline tööturul ja palju…

Content Articles

Kuidas saame Sind toetada karjäärivalikutel?

Sul on võimalus osaleda Suveks tööle messil  karjäärinõustamisel, töövestluse või kooli kandideerimisvestluse simulatsioonil ning töötubades. Mis need on? 

Karjäärinõustaja toetab Sind enda tundmaõppimisel, isiksuseomaduste ja võimete läbiarutamisel ja karjääri kujundamise plaanide tegemisel. 

Töö- või koolivestluse simulatsioonil saad läbi harjutada kandideerimisvestlust, mille järel on Sul võimalus analüüsida, mis on sinu tugevused ja arengukohad. Karjäärispetsialist jagab Sinuga oma tähelepanekuid, mis aitaksid Sul minna järgmisele vestlusele enesekindlamalt. Loe ka allpool artiklit, kus Anette jagab oma kogemust simulatsioonil osalemisest. 

Töötubades käsitleme erinevaid karjääriteemasid. Sa saad kaasa räägida, arutleda ning lahkud töötoast uute teadmiste ja oskustega, et olla edukas tööturul ning oma karjääritee kujundamisel.

More Expo showcases

WE RECOMMEND WE RECOMMEND
Küsi siit