Notifications

SMART HOME SYSTEMS OÜ: Smart Home Systems OÜ: Assistent

Employer:
Region:
Tallinn, Harju County
Job Description:
Sinu tööülesanded on:
Suhtled klientidega ning vastad päringutele
Haldad müügitellimusi, sh: võtad vastu ja sisestad tellimusi majandustarkvarasse.
Määrad tarneaegu
Kinnitad tellimusi
Koostad ja saadad välja arveid
Lepingute haldamine
Tagad andmete olemasolu ja õigsuse majandustarkvaras ning muudes andmebaasides
Teed koostööd teiste osakondadega

Job Requirements:
  • Nõuded:

    Ootused kandidaadile:
    Oskad iseseisvalt oma tööd ja aega juhtida, oled hea multitaskija, täpne detailides ja hea numbrimäluga.
    Mõtled objektiivselt ja oskad näha suurt pilti.
    Tunned Excelit algtasemel – oskad kasutada tabeleid, leida vajalikku infot ning kasutada lihtsamaid valemeid.
    Aktiivne, seltskondlik, meeskonnatöö oskusega ja kiire õppija.

    Eelistame kandidaate, kel on varasem töökogemus elektritarvikute ostu-müügiga ning majandustarkvaraga.

  • Haridustase: üldkeskharidus
  • Keeleoskus: RU, ET, EN
  • Lisainformatsioon: Töö sobib ka tehnikaülikoolide tudengitele.
  • Kandideerimise dokumendid: CV
Job Benefits:
Toredat ja sõbralikku meeskonda
Arenguvõimalust ettevõtte siseselt
Kohapealne koolitus
Job Duration:

tähtajatu

Job Time:
Full time | Part time | Operating time with hourly reading
Offer end date:
30.04.2024
Additional Contact Info:
Roman Ikim
Juhatuse liige
info@smart-home.ee

Submit your CV

Contacts of organizer

Useful Information

Daily career information and ideas are provided by the Estonian Unemployment Insurance Fund's career web in minukarjäär.ee

visits by the last hour