Notifications

Saestuudio OÜ: Osaühing Saestuudio: Müügispetsialist - Metsa- ja aiatehnika müügispetsialist

Employer:
Region:
Tallinn, Harju County
Job Description:

Töö kirjeldus:
Otsime oma meeskonda aktiivset, tegusat ning asjatundlikku müügispetsialisti, kelle peamisteks ülesanneteks on:
• Metsa- ja aiatehnika toodete ning varuosade müük;
• Seadmete remonti vastuvõtmine ja väljastamine;
• Klientide asjatundlik ja meeldiv teenindamine ning nõustamine;
• Kaupade tellimine, vastuvõtmine, toodete monteerimine ning väljapanek müügisaalis;
* Kaupade e-poodi lisamine ja e-poe haldamine
• Hinnapakkumiste koostamine.

Job Requirements:
  • Nõuded:

    Ootused kandidaadile:
    * Tehniline taip ja huvi valdkonna vastu (kasuks tuleb eelnev töökogemus tehnika vallas);
    * Müügitöö kogemus;
    * Hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus;
    * Eesti keele oskus väga heal tasemel, vene keele oskus suhtlustasandil;
    * Kohusetundlikkus, usaldusväärsus, korrektsus, kiirus ja täpsus;
    * Hea füüsiline vorm;
    * Tahe tööd teha.

  • Keeleoskus: ET, RU, EN
  • Lisainformatsioon: Kui tunned, et Sina sobiksid sellele ametikohale, siis saada hiljemalt 30.aprilliks meile oma CV koos motivatsioonikirjaga.
  • Kandideerimise dokumendid: motivatsioonikiri,CV
  • Töökogemus sarnasel ametikohal: vähemalt 1 aasta
Job Benefits:

• Esmast väljaõpet spetsiifiliste töövõtete omandamiseks;
• Põnevat ja mitmekülgset tööd;
• Konkurentsivõimelist töötasu;
• Erialaseid koolitusi;
• Pikaajalist töösuhet;
• Toetavat ja sõbralikku meeskonda;
• Tööriietust;
• Sporditoetust.

Salary:
1800
Job Duration:

tähtajatu

Job Time:
Full time
Offer end date:
30.04.2024
Additional Contact Info:
Juhatuse liige
liina@saestuudio.ee

Submit your CV

Contacts of organizer

Useful Information

Daily career information and ideas are provided by the Estonian Unemployment Insurance Fund's career web in minukarjäär.ee

visits by the last hour