- Millised on võimalused alaealisena töö leidmiseks?
- Kuidas olla konkurentsivõimeline tööturul?
- Kolm nõuannet CV koostamiseks
- Kuidas olla töövestlusel enesekindel?
- Mulle meeldib 1000 asja. Kuidas valida?
- Kuidas õppida nutikalt?
- Põhikool saab läbi. Kuhu edasi?
- Kuidas orienteeruda infotulvas?
- Kas nutitelefon on sinu käepikendus?
- Kuidas olla digitargem?
- Millega saab töötukassa noortele toeks olla?
- Karjäärinurk
- Vaata karjääriteemalisi videoid

Vaata karjääriteemalisi videoid
Millised on võimalused alaealisena töö leidmiseks?

Kui soovid leida suveks tööd ning oled veel alaealine, siis vaata videost, milliseid soovitusi töö leidmiseks on jagada karjäärinõustaja Triinul.
Kuidas olla konkurentsivõimeline tööturul?

Oled otsimas tööd, kuid ei tea, mida teha selleks, et Sinu tööotsingute õnnestumine oleks võimalikult tõenäoline? Vaata videost, milliseid soovitusi on meil Sulle pakkuda.
Kolm nõuannet CV koostamiseks

Oled koostamas CV, kuid ei tea, kas see esindab Sind kõige paremini ja võiks tööandjale silma jääda? Jagame Sulle kolme soovitust, mida saad järgida enne järgmise CV välja saatmist.
Kuidas olla töövestlusel enesekindel?

Kui Sind on peatselt ees ootamas töövestlus ning tunned, et Sa pole selleks veel valmis või Sa ei tea, kuidas töövestlus võib välja näha, siis vaata kõrvalolevat videot. Karjäärinõustaja Triin räägib Sulle, mida peaksid tegema töövestluseks ettevalmistamisel ning milliseid küsimusi võib tööandja Sult küsida.
Mulle meeldib 1000 asja. Kuidas valida?

Kas oled avastanud, et teed paralleelselt mitu asja ning teised ei suuda mõista, kuidas see Sul küll õnnestub? Või huvitud pidevalt uutest asjadest? Karjäärinõustaja Maria räägib Sulle, kes on multitalendid ning kas see võiksid olla ka Sina?
Kuidas õppida nutikalt?

Kui tunned, et õppimine ei taha kohe üldse edeneda, siis vaata videost, mida saaksid teisiti teha. Siis ei tundu õppimine enam tülika tegevusena ning see aitab Sul ka jääda iseenda karjääriteele.
Palju õnne! Leidsid meie salajase loosivormi! Kui soovid osaleda loosis, siis palun sisesta oma andmed.
Põhikool saab läbi. Kuhu edasi?

Kas oled lõpetamas põhikooli ning ei tea, mida edasi teha? Vaata videos, millised on Sinu erinevad valikuvõimalused ning kuidas teha teadlik valik. Messil on Sul võimalus arutada oma mõtteid ja võimalusi ka karjäärinõustajaga. Tee seda kindlasti!
Kuidas orienteeruda infotulvas?

Kas kaod ikka ja jälle infot otsides internetiavarusse ära? Sooviksid teada, milliseid Google otsingunippe võiksid kasutada, et leida vajalik info kiirelt? Kui jah, siis karjääriinfo spetsialist Helen jagab Sinuga viit kasulikku nippi.
Kas nutitelefon on sinu käepikendus?

Kas avastad ikka ja jälle, et oled tunde veetnud telefonis, scrollides TikToki ja Instagrami? Kas tänu enda kaotamisele internetti on jäänud õppimine unarusse ning karjäärivalikud edasiseks pole veel selged? Karjääriinfo spetsialist räägib, miks see kõik nii on ja kuidas sotsiaalmeedia hoopis enda kasuks tööle panna, et teha teadlikke valikuid karjääriteel.
Kuidas olla digitargem?

Kas tead, milliseid jälgi Sa endast igapäevaselt internetti maha jätad? Saa teada, mis tegevused internetis jätavad Sinust maha jälgi teistele (nt potentsiaalsele tööandjale) avastamiseks. Toome välja nippe, mida saad soovi korral järgida, et Sinu kuvand internetis oleks Sind pigem toetav, mitte ebamugavust valmistav asjaolu.
Millega saab töötukassa noortele toeks olla?

Kui tunned huvi, kuidas saaksime Sind toetada töö leidmisel, siis vaata kõrvalolevast videost, milliseid erinevaid võimalusi on meil Sulle pakkuda.
Kontaktid
Tunned, et oled oma karjäärivalikute ristteel? Oleme Sulle toeks, et saaksid teha enesekindlaid karjäärivalikuid. Eesti Töötukassa karjääriteenuste kasutamisel ei ole piiranguid ning need on tasuta igaühele.
Karjääriteenused on mõeldud kõikidele soovijatele: õpilastele, noortele, tööotsijatele, töötajatele, lapsevanematele, pensioniealistele.
Pakume kõiki oma karjääriteenuseid...