YIT Eesti AS

Loome paremat elukeskkonda

YIT Eestil on pikk ajalugu hoonete ja infrarajatiste ehitamise osas. Oleme ligi 30 aastat arendanud ja ehitanud terviklikke elamupiirkondi, kortereid ja ärihooneid, rajanud keerulisi infrastruktuurirajatisi ning teostanud asfalteerimistöid. Parima kvaliteedi tagamiseks projekteerime, ehitame ja müüme korterid ja äripinnad ise. Hoonete ehitamise ja infrastruktuuride rajamise suurettevõttena oleme tugevad.

Igapäevatöös tegeleb YIT Eesti

  • elamuarenduse
  • büroohoonete
  • terviklike piirkondade
  • tehaste
  • koolide
  • teede
  • sildade
  • raudtee
  • sadamate ja muude rajatiste ehitamisega

Lisaks toodab YIT Eesti asfaltbetooni ja teostab lõhketöid.

YIT usub innovaatilisse ja jätkusuutlikusse tulevikku. Noored toovad meie meeskonda uusi teadmisi, värsket maailmavaadet ja teistmoodi lahendusi. Meie tooted on kõrge kvaliteediga. Selle tulemuse loovad värskete teadmistega noored ja kogemustega spetsialisti üheskoos.

Meie põhiväärtuseks on koostöö ning seda ka tudengite ja õppejõududega. Meie soov on, et see oleks vastastikune – õppejõud toetavad meie meeskonna arendamist läbi erialase täiendõppe ning meie toetame tudengite õppetegevust ülikoolis läbi praktiliste väljundite.

Praktika teostamise kõrghooaeg on ikka kevad-suvel. Samas südikamad tudengid jätkavad töötamist ka peale praktikat, kui õpingute maht ja ajaplaan seda võimaldavad. Aegajalt liitub meiega ka neid, kes alustavad praktikat hoopis teistel eesmärkidel, näiteks soovivad teha elus kannapöörde ja valdkonda vahetada. Oleme rõõmsad iga meeskonnaliikme üle. Praegu on hea aeg kandideerimisavalduse esitamiseks, sest hetkel on valikuvõimalusi rohkem, kui suve alguses. Praktikakohtadega saab tutvuda veebis aadressil https://www.yit.ee/praktika

Hea tudeng, kui sa veel ei tea, mis sulle sobib ja meeldib, siis pakume sulle võimalust tulla meie juurde ka töövarjuks! Nii saad uurida ja vaadata, kas huvipakkuv valdkond ja töö sulle üldse meeldib! Töövarjuks on võimalik tulla päevaks, nädalaks või ka pikemaks perioodiks! Tööle, praktikale või töövarjuks kandideerimiseks saada CV aadressile cv@yit.ee.

28k

0

Jaga

Konverentsipäev 14. oktoober

BuildIT 2020 on Tallinna Tehnikaülikooli seitsmes igaastane tudengite poolt korraldatav rahvusvaheline suurüritus, mis koosneb konverentsipäevast ja võistluspäevast.

Konverentsi teemaks on “Tuleviku linn”, mis keskendub transpordile, hoonete ehitusele ja keskkonna ning energia säästmisele.

Esinejateks on edukad ettevõtjad, teadurid, insenerid ning avaliku sektori esindajad, kes tutvustavad kuulajatele...

Vaata rohkem
Võistluspäev 15. oktoober

NB! Kohtade arv on piiratud ja tagatud on võistlejate hajutatus! Maskide kandmine on kohustuslik!

Ootame Sind ja Sinu meeskonda BuildIT-i võistluspäevale oma teadmisi praktiseerima ja auhindu võitma.

Võistluspäevast võivad osa võtta kõik huvilised – nii gümnaasiumiõpilased, tudengid kui ka lihtsalt ehitushuvilised. Võistlused nõuavad erinevaid oskusi ja arendavad uusi mõttesuundi, kuid on samas...

Vaata rohkem
Toetajad

Meie suurim vara on meie toetajad. Nendeta ei saaks BuildIT 2020 toimuda ja Teie meie üritusel osaleda. Oleme tänulikud nii meie toetajatele kui ka osalejatele, et annate meile võimaluse igal aastal taas seda suursündmust korraldada. Eriline tänu just Teile, meie kallis toetaja, et oled meiega ka sel aastal. Lähema tutvuse sobitamiseks oleme palunud neil vastata paarile küsimusele. Muuhulgas võib silma jääda...

Vaata rohkem
SOOVITAME SOOVITAME

Me vastame teile meeleldi

Valige üks ülalolevatest suhtluskanalitest või jäta oma teade Facebooki kaudu