Trimble Solutions Corporation

Trimble Solutions Corporation hindab arengut ning leiab et igal võimalikul viisil tuleb toetada just üliõpilasi. Kuna nemad on kandvad talad ettevõtetes järgmise 35-50 aasta jooksul.

Oleme otsustanud üritust toetada selleks et näidata et ehitusinseneri eriala on palju muutunud viimasel ajal. See ei ole enam "igav" kalkulaatori või excel tabeliga istumine vaid praegu ehitusinsenerile on abiks kaasaegsed tööriistad mis oluliselt vähendavad igapäevast rutiini ja annavad rohkem aega just nimelt loomingulisele töö osale. Selleks et muuta stereotüüpi ehitusinseneri töö kohta oleme otsustanud et peame rohkem suhelda tudengitega ja üks selline võimalus ongi BuildIT-s osalemine.

20k

0

Jaga

Trimble Solutions - kes me oleme

Me oleme tehnoloogiaettevõte, kelle nägemus on muuta seda, kuidas maailm toimib. Me pakume nii täismahus tööjaamu kui ka eritarkvara, andes tööstusele tööriistad hoonete kavandamise, projekteerimise, ja ehitamise jaoks. Need tarkvara lahendused on suunatud ehitusinseneridele, valmistajatele, elektri- ja veevärgi töövõtjatele, peatöövõtjatele ja ehitusjuhtidele ning hooneomanikele edendades koostööd ja hoonete ehitatavust.

Meie eesmärgiks on muuta ehitusprotsesse tõhususemaks. Tänasel päeval raisatakse kuni 30% ehitusmaterjale ning aega tulenevalt kehvale planeeringule. Me usume et kasutades BIM tehnoloogiat saab optimeerida ehitusprotsesse parimal võimalikul viisil.

Rohkem Trimble Solutions tegemistest

Konverentsipäev 14. oktoober

BuildIT 2020 on Tallinna Tehnikaülikooli seitsmes igaastane tudengite poolt korraldatav rahvusvaheline suurüritus, mis koosneb konverentsipäevast ja võistluspäevast.

Konverentsi teemaks on “Tuleviku linn”, mis keskendub transpordile, hoonete ehitusele ja keskkonna ning energia säästmisele.

Esinejateks on edukad ettevõtjad, teadurid, insenerid ning avaliku sektori esindajad, kes tutvustavad kuulajatele...

Vaata rohkem
Võistluspäev 15. oktoober

NB! Kohtade arv on piiratud ja tagatud on võistlejate hajutatus! Maskide kandmine on kohustuslik!

Ootame Sind ja Sinu meeskonda BuildIT-i võistluspäevale oma teadmisi praktiseerima ja auhindu võitma.

Võistluspäevast võivad osa võtta kõik huvilised – nii gümnaasiumiõpilased, tudengid kui ka lihtsalt ehitushuvilised. Võistlused nõuavad erinevaid oskusi ja arendavad uusi mõttesuundi, kuid on samas...

Vaata rohkem
Toetajad

Meie suurim vara on meie toetajad. Nendeta ei saaks BuildIT 2020 toimuda ja Teie meie üritusel osaleda. Oleme tänulikud nii meie toetajatele kui ka osalejatele, et annate meile võimaluse igal aastal taas seda suursündmust korraldada. Eriline tänu just Teile, meie kallis toetaja, et oled meiega ka sel aastal. Lähema tutvuse sobitamiseks oleme palunud neil vastata paarile küsimusele. Muuhulgas võib silma jääda...

Vaata rohkem
SOOVITAME SOOVITAME

Me vastame teile meeleldi

Valige üks ülalolevatest suhtluskanalitest või jäta oma teade Facebooki kaudu